Hej Mamo, hej Tato!

Nawet nie wiesz, jak bardzo cieszymy się, że tu jesteś.

Jesteśmy rodzicami, tak jak Ty. Kochamy swoje dzieci najbardziej na świecie. I to właśnie miłość pchnęła nas do tego, aby otworzyć sklep Hello Skarbie. A historię tego sklepu piszą nasze autentyczne doświadczenia.

Jakie są nasze doświadczenia?

Lata uśmiechów i łez, szczęścia i frustracji, spokoju i szaleństwa, a przede wszystkim ostrej jazdy bez trzymanki.

Czasem w słońcu, czasem w burzy i deszczu. I najważniejszym zadaniem w tym całym galimatiasie było znaleźć równowagę pomiędzy tym, co dla dziecka najlepsze i najbezpieczniejsze, a tym, co nam jako rodzicom mogłoby choć trochę ułatwić życie. Takich produktów szukaliśmy dla naszych dzieci i dla nas samych.

Czym się kierujemy?

  • Rodzicielskie doświadczenie
  • Wiedza tym, co bezpieczne dla dzieci
  • Najwyższa jakość produktów, które samodzielnie testujemy
  • Miły i przyjazny kontakt
  • Miłość do dzieci
Zostań z nami na dłużej!Jeśli masz jakieś sugestie na temat naszej oferty lub chciałbyś podjąć z nami współpracę skontaktuj się z nami e-mailowo: kontakt@helloskarbie.pl
Zestaw premium plus - box wyprawkowy do szpitala dla kobiety w ciąży

Nasi klienci to świadomi i wymagający rodzice

Swoje produkty kierujemy do świadomych i wymagających rodziców. To dlatego w Hello Skarbie promujemy wysoką jakość produktów, których poziom odpowiada nam samym i które sami wybieramy dla naszych dzieci.

Sami jesteśmy bardzo wymagający, znamy aktualne doniesienia ze świata i badania naukowe na temat pielęgnacji i wychowania dziecka.

Ciekawi Cię, w czym jesteśmy najlepsi?

Naszym hitem są boxy wyprawkowe do szpitala. Znajdziesz je w naszym sklepie w różnych wymiarach, dostosowanych do tego, czego potrzebujesz i na co możesz sobie pozwolić.

W boxach umieściliśmy tzw. produkty „must have”, które musisz zabrać ze sobą do szpitala. Tworzyliśmy je w oparciu o nasze własne doświadczenia.

Do dziś pamiętamy tę frustrację, gdy całą wyprawkę szpitalną musieliśmy kompletować w różnych sklepach. Dlatego z uważnością i starannością przygotowaliśmy dla Ciebie kompletny produkt, który możesz zakupić jednym kliknięciem.